O knihovně

Jsme veřejná knihovna, jejíž služeb může využívat každý. Nabízíme výběr z nepřeberného množství knih světově uznávaných i méně známých autorů.Z našeho fondu si určitě vyberete. Najdete zde vše od časopisů, domácí i zahraniční beletrie přes dětskou literaturu, sci-fi a fantasy, hobby publikace, turistické průvodce až po slovníky a populárně naučnou a odbornou literaturu.V současnosti má knihovna více než 7 000 svazků.

Knihovna Vám nabízí nejen rozmanité služby, ale také příjemné prostředí pro Váš volný čas:

• Vychutnejte si klid v naší čítárně.
  • Přijďte si jen tak posedět a odpočinout, nebo přemýšlet a tvořit.
  • Naplánujte si setkání s přáteli a známými.

U nás se můžete připojit k Internetu. S výběrem, obsluhou počítače i jakýmkoli jiným dotazem Vám ráda pomohu!

Velice ráda Vás přivítám v naší knihovně a věřím, že se k nám budete rádi vracet.

Vstup do knihovny je bezbariérový.

Dospělé i dětské oddělení

Úterý          13.00  – 18.00